بیوگرافی محمدرضا گار با تمام جزییات زندگی شخصی اش ، اصلیت محمدرضا گار به همراه عکس های پدر و مادر و برادرش ، آیا گار قصد ازدواج دارد؟ قد و وزن محمدرضا گار به همراه بیوگرافی کامل او برای دیدن بیوگرافی با ما همراه باشید .

بیوگرافی محمدرضا گار به همراه جدیدترین عکس های او

بیوگرافی محمدرضا گار تاریخ تولد و قد وزن

تاریخ تولد محمدرضا گار زاده ۱ فروردین ۱۳۵۶ است . او بازیگر سینما، نوازنده گیتار، خواننده و مدل آگهی‌های تبلیغاتی ایرانی است. وی را بیشتر به عنوان یک مدل سینمایی میشناسند. گار در اواخر دهه ۷۰ شمسی در ایران به شهرت رسید.

اصلیت او آذری و متولد تهران است. گار در مصاحبه گفت :

من با افتخار تورک هستم، آذری هستم فامیلی ام گار آذری می باشد . محمدرضا گار فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.

محمدرضا گار در یک خانواده شش نفری متولد شده است پدرش پرویز گار ،مهندس و مادر شان خانه دار است، یک برادر بزرگ تر به نام علیرضا مهندس عمران، خواهر بزرگتر به نام آتوسا مترجم زبان آلمانی و یک برادر کوچک تر به نام بردیا مترجم زبان انگلیسی دارد .

قد و وزن محمدرضا گار چقدر است؟

وزن گار   84-87 کیلوگرم  و قد او 183 سانتی متر است

شروع بازیگری محمدرضا گار

گار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

در بیوگرافی محمدرضا گار آمده است این بازیگر بیست و سه سال داشت که ایرج قادری او را برای بازی در فیلم سینمایی سام و نرگس انتخاب کرد و این آغازی شد برای ورود گار به وادی سینما.

فیلمنامه شیش و بش توسط گار در سال ۱۳۸۶ در بانک فیلمنامه ثبت شده بود.

او هم اکنون یک گروه موسیقی مستقل با نام REZZAR دارد. REZZAR مخفف نام محمدرضا گار است و او این برند را به نام خودش ثبت کرده‌است.

به ورزش‌های اسکی، والیبال، بیلیارد و شنا علاقه دارد. کارت مربیگری اسکی دارد. به گفته خود محمدرضا گار، از ۶ سالگی والیبال را دنبال می‌کرده‌است. وی از سال ۱۳۸۳ کاپیتان تیم والیبال هنرمندان بود که مسابقات آن برای کارهای خیرخواهانه بر‌گزار می‌شد اما از سال ۱۳۸۶ به خاطر مشغله کاری از تیم کناره گرفت.

در سال 1386 محمدرضا گار  به عنوان مرد شایسته ایران در نظر سنجی مجله پوشش انتخاب شد .

استالیست اختصاصی گار برای انتخاب لباس

آهو سپانلو، استایلیست محمدرضا گار از حدود سال ۲۰۰۸ تا به امروز کارهای طراحی و انتخاب لباس این هنرمند را در مراسم های مختلف برعهده دارد او که پیش از شروع همکاری با گار در بهترین دانشگاه های انگلستان در زمینه مد تحصیل کرده است آخرین متد طراحی را در لباس های گار اعمال می کند و همین باعث شده لباس های آقای سوپر استار از تمام همکارانش متفاوت باشد

بیزنس و انواع شغل محمد رضا گار

رضا گار سوپر استار ایرانی را باید سردمدار انواع مشاغل ایرانی دانست ! محمدرضا گار یک کلوپ زیبایی ویژه مردان راه انداخته است مدیریت رستوران انار واقع در جردن گلفام را بر عهده گرفته و با یک برند مکزیکی به نام اکلیپس در تولید پوشاک شریک شده است در ضمن فروشگاه ورزشی به نام گو اسپورت از نمایندگی فرانسه هم دارد که به شعبه دوم رسیده است، گار همچنین مرکز سولاریومی به نام سان پینت در دبی دارد و شنیده ها از حضور وی در برج سازی و بسار بفروش نیز حکایت دارد .

صمیمی ترین دوست هنری محمدرضا گار  امین حیایی است

در کارنامه کاری و بیوگرافی محمدرضا گار لیست بلند بالایی از فیلم‌های سینمایی دیده می‌شود.

بازی در آثار سینمایی مانند شام آخر»، زمانه»، بالای شهر پایین شهر»، زهر عسل»، چشمان سیاه»، کما»، سیزده گربه روی شیروانی»، بوتیک»، گل یخ»، شام عروسی»، آتش بس»، تله»، کلاغ پر»، توفیق اجباری»، مجنون لیلی»، دو خواهر»، دموکراسی تو روز روشن» ،شیش و بش»، در امتداد شهر»، تو و من»، بانویی از ماه» ،دلم میخواد»، مادر قلب اتمی»، خشکسالی و دروغ»، سلام بمبئی» از دیگر تجربیات بازیگری محمدرضا گار است. در فیلم سلام بمبئی دیا میرزا» نقش همسر محمدرضا گار را بازی می کرد.

خواستگاری دختر هوادار از محمدرضا گار

محمدرضا گار هم به جایی رسید که از او خواستگاری کردند اما همین چند ماه گذشته طی مصاحبه‌ با یکی از سایت‌ها بیان کرد که امسال قرار است ازدواج کند.

خبر ازدواج محمدرضا گار بازتاب گسترده‌ای داشت و جزو پربازدیدترین اخبار شد. به نحوی که گویا انتظاری برای این اتفاق در بین طرفدارانش به وجود آمده است.

محمدرضا گار هم اکنون فیلم سینمایی مادر قلب اتمی» را روی پرده سینما و سریال عاشقانه» را در شبکه نمایش خانگی دارد.

این اواخر محمدرضا گار در دیدار  رئیس جمهور کشورمان با هنرمندان حضور داشت. حضوری که به دور از حاشیه هم نبود.

تصویری از محمدرضا گار را در کنار مادرش می بینید. این تصویر را محمدرضا گار در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده است و نوشت:مادر، عزیز دلم روزت مبارک. با تمام وجود دوستت دارم.

عکس مادر محمدرضا گار

بیوگرافی گار با عکس برادرش
بردار محمدرضا گار

بیوگرافی محمدرضا گار و عکس برادر گار

عکس پدر محمدرضا گار

عکس پدر محمدرضا گار

عکس های جدید محمدرضا گار

عکس های محمدرضا گار با هوادارانش

عکس جالب و متفاوت محمدرضا گار با ریش و سبیل

عکس کودکی محمدرضا گار

بیوگرافی محمدرضا گار به همراه جدیدترین عکس های او بیوگرافی محمدرضا گار به همراه جدیدترین عکس های او

عکس محمدرضا گار با مهناز افشار

محمدرضا گار با کچیلک

بیوگرافی محمدرضا گار به همراه جدیدترین عکس های او بیوگرافی محمدرضا گار به همراه جدیدترین عکس های او

بیوگرافی محمدرضا گار به همراه عکس های جدیدش

منبع:

ایران وی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها